O firme

Firma RIA-Móda, spol. s r.o. je úspešná, rozvíjajúca sa súkromná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1990. Disponuje vlastnou návrhárskou dielňou a zamestnáva 20 zamestnancov.

RIA-Móda je zameraná na výrobu pletenej dámskej a pánskej módy. Svoje výrobky vyrába s kvalitných priadzí, ktoré sú 100% prírodné materiály, resp. zmesi prírodných vlákien s chemickými. Tieto priadze sú uznávanej akosti dovážané od renomovaných zahraničných firiem z Nemecka, Talianska, Francúzska a Maďarska.

Vysoká kvalita výrobkov s dôrazom na módne trendy v súčastnom odievaní umožnila firme uplatniť sa na slovenskom trhu, no časť svojej produkcie exportuje i do Českej a Maďarskej republiky.

Vysoké technické parametre pletacích strojov ako i ostatného výrobného zariadenia, ktorými je firma vybavená sú dovezené z Nemecka a Maďarska.

Profesionálny prístup v oblasti obchodno-partnerských vzťahov je pre firmu RIA-Móda charakteristický od začiatku jej vzniku. Pomocou vlastnej distribúcie firma dodáva tovar priamo k zákazníkom do skladov alebo obchodov.

Dosiahnuté úspechy v pánskej a dámskej pletenej móde sa stali nielen záväzkom do budúcnosti, ale aj motiváciou pre vedenie firmy RIA-Móda, aby ďalej rozšírila svoje výrobné kapacity. Prioritou je tak dosiahnuť nielen ešte vyššiu efektivitu pri výrobe, ale rozšíriť sortiment pletených výrobkov k spokojnosti zákazníka.

Vyhľadávanie


Najpredávanejšie
651 dámsky pulóver fr
fialová
Cena: 23,00 €

1272 Pánsky pulóver
červená
Cena: 33,54 €


© Copyright 2010 Ria-Moda | tvorba webu | tvorba eshopov | Partneri